Koerapäevikud

CJ Johnson

Piletid

ETENDUSED

TOIMUMISI HETKEL EI OLE

LAVASTUSEST

  • Autor CJ Johnson
  • Tõlkija Mario Pulver
  • Lavastaja Taago Tubin (Ugala)
  • Kunstnik Liisa Soolepp
  • Muusikaline kujundaja Toomas Lunge
  • Laval Tanel Jonas (Vanemuine), Riho Kütsar (Vanemuine) ja Leino Rei
  • Esietendus 27. augustil 2016 Karlova Teatris

"Koerapäevikud” (“The Dog Logs”) on unikaalne lavaline mikstuur huumorist, traagikast, sõprusest ja armastusest. Üheteistkümne eri tõugu koera lood tuuakse vaataja ette monoloogidena, mis on mõneti koomilised, mõneti traagilised ja millel kõigil on mingi “saba” või konks. Võib öelda, et need lood peegeldavad ka inimeseks olemise põhimuresid. Tuntuim monoloogidest, rotveiler Borissi lugu on ühtlasi ka Austraalia teatriskeene üks enim esitatavaid monolooge.

Teksti autor Christopher J. Johnson (CJ Johnson) on tunnustatud austraalia näitekirjanik, lavastaja ning draama- ja filminäitleja. “Koerapäevikud” oli 2001. aastal tema läbilööginäidendiks.

"Sissevaade nende koerte teadvusse garanteerib nii selle, et jalutate etenduselt koju üllatunud muigega suunurgas, kui ka selle, et enam kunagi ei alahinda te oma koera ega vaata teda endise pilguga," on kirjutanud kriitik Austraalia veebiväljaandes Buzzcuts.

Harukordse sündmusena Eesti teatri ajaloos käisid oma omanike kõrval esietendust vaatamas ka hästikäituvad koerad.

Lavastus ei sobi koolieelikutele.
Lavastuse kavalehe müügitulu läheb Tartu Koduta Loomade Varjupaiga toetuseks.

Fotod etendusest: Gabriela Liivamägi

Trupp kogunemas Karlova Teatri aias – midagi põnevat on sündimas!

Reklaamklipi filmimine. Video staarid on borderkolli Erk, leonberger Reuben, kuldne retriiver Bella ja austraalia kelpie Yarra. Klipi teeb Aleksandr Heifets / Taigafilm. Täname ka Barlova baari!

Meedia