Mitmekülgse kunstniku Mari-Lill Pihtje akvarellinäitus "Elada on mõnus" Karlova Teatri kohvikus

Alates 8. novembrist kuni kuu lõpuni saab Karlova Teatri kohvikus näha mitmekülgse kunstniku Mari-Lill Pihtje näitust "Elada on mõnus". Eksponeeritud on akvarellid ja lühijutud, mille peategelaseks on omapärane tegelane Jänäs.

Kunstnik ise on näitust tutvustades öelnud: "Need on pildid ja lood Jänäsest. Jänäs on muinasjutuline ja tundlik tegelane, kes on alles väga noor ja jagab Teiega oma mõtteid tänapäevases maailmas. Need pildid ja lood pole ainult lastele, vaid kõigile, kes ennast natuke Jänäsena tunnevad. Igale jutule ja pildile oli inspiratsiooniks mõni muusikapala, mille nime võib ka pildi kõrvalt leida. Muusika järgi joonistamine sai alguse sellest, et juhendasin loomeringi, kus proovisime muusikapala kuulamisest tekkinud kujutluspilte paberile panna. Niimoodi sündis esimene pilt "Ürgjänäsed" ja tasapisi kõik teised pildid ka. Jutte ahvatlesid mind kirjutama sõbrad-tuttavad, kes tahtsid teada, mis tegelane see Jänäs täpsemalt on."

Mari-Lill Pihtje (1976) on pärit Järvamaalt, 2001. aastal lõpetas ta Tartu Kunstikooli nahakunstnikuna. Pihtje loob graafikat, illustreerib raamatuid ning teeb keraamikat. Hobikorras peab ta õunaaeda ja kasvatab roose.

 

Näitust saab külastada, tulles Karlova Teatri etendustele või muudele teatrimajas toimuvatele sündmustele. Vaata MÄNGUKAVA!
Näitus jääb avatuks 30. novembrini.

 

Olete väga oodatud!

Lisainfo:
Ruta Rannu
ruta@suveteater.ee
+372 5398 6153

Karlova Teater

Tartu Suveteatri Selts MTÜ
Tähe 66, 50107 Tartu

Ruta Rannu, produtsent
ruta@suveteater.ee
tel: +372 53 986 153

 

Pileteid saab osta Piletilevist, Piletimaailmast ja enne etenduse algust kohapealt.

Parkida saab Sõbra tn ja Vaba tn äärde, lähim tasuta parkla asub Sisustus E Kaubamaja juures, aadressil Tehase 16, mööda Tähe tänavat jalutades viie minuti kaugusel. Palume teatrimaja värava ette mitte parkida.

Lähimad bussipeatused
Linda (Tähe tn): nr 9 Sepa turu suunas
Purde (Tähe tn): nr 9 Kesklinna suunas, nr 11 Ravila Tööstuspargi suunas
Vaba (Kalevi tn): nr 2 Roopa ja Lõunakeskuse suunas
Kuu (Raua tn): nr 6 Kesklinna suunas, nr 9 Kesklinna suunas, nr 12 Nõlvaku suunas, nr 13 Paju suunas